Parapetówka – co można współcześnie dać organizatorom w prezencie na nowe mieszkanie, aby upominek był przydatny?

Parapetówka to szczególna impreza. Organizowana w momencie, kiedy ktoś kupi sobie własne mieszkanie, co w polskich warunkach jest już samo w sobie bardzo dużym osiągnięciem, jako że zarobki nie są duże, a mieszkania z kolei faktycznie drogie. Dobre wychowanie i tradycja zobowiązuje, by osoby które przychodzą na taką imprezę przyniosły ze sobą niewielki podarunek przydatny w nowym mieszkaniu. Wielu gości ma trudności z wybraniem najlepszego prezentu. Co można w takim przypadku kupić?

kieliszek

Autor: Anka Albrecht
Źródło: http://www.flickr.com

Znakomicie sprawdzają się głównie małe, skromne podarunki, jak chociażby klasyczne kieliszki do wina. Kieliszki zawsze się przydadzą, w szczególności że w kupionym mieszkaniu właściciele mogli jeszcze się nie postarać o własny zestaw. Nie piją wina? W takim przypadku można zdecydować się na kieliszki do wódki. Ewentualnie, faktycznie dobrym rozwiązaniem są komplety talerzy, ozdobne cukiernice, półmiski z doskonałej jakości tworzyw bądź komplety noży.

Takie prezenty zawsze znajdą swoje miejsce w domu. Interesującym oraz bardzo nowoczesnym pomysłem na prezent są ramki cyfrowe, jakie dzisiaj charakteryzują się wielką popularnością. Dobrze jest też zastanowić się nad tym, jakie są zainteresowania właścicieli mieszkania. Na przykład, jeśli są oni wielbicielami gotowania i sporo czasu spędzają w kuchni, można wybrać dla nich coś co ozdobi ich blaty kuchenne, na przykład dekoracyjny pojemnik na sztućce lub designerski toster. Podobnych gadżetów jest naprawdę bardzo dużo. Tutaj znacznie więcej: linki.

Jeżeli kompletnie nie ma się pomysłu na prezent lub zwyczajnie czasu na szukanie najlepszego podarunku, można zdecydować się między innymi na ładny świecznik (świeczniki drewniane) i zestaw pachnących świeczek. Zobacz szczegóły: polecane.

kieliszki

Autor: Jakob Lawitzki
Źródło: http://www.flickr.com

W podbramkowych sytuacjach wskazane jest spytać po prostu swoich przyjaciół czy jest coś co mogłoby się im przydać w ich mieszkaniu, zwłaszcza mając na uwadze, że jego urządzenie może być już zbyt dużym wysiłkiem finansowym, gdy pamięta się o wielkich kosztach samego kupienia lokalu. Jeżeli wie się, że przyjaciołom przyda się na przykład telewizor można zarządzić zrzutkę z pozostałymi znajomymi i kupić im wymarzony model. To na pewno ich ucieszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*