Znaczenie szlachetnych kamieni

Kamienie szlachetne są bardzo piękne i eleganckie. Każda pani z na pewno posiada w swych biżuteryjnych zasobach szlachetne kamienie, jako że stanowią one świetny dodatek do: okrycia, samopoczucia, usposobienia.

sztućce

Autor: Güde
Źródło: Güde
Od lat wiemy, iż szlachetne kamienie prócz zrozumiałej ozdoby posiadają jeszcze inne przymioty, przypisuje się im różnorodne znaczenie. Przypuszcza się, że szlachetne kamienie oddziałują na ludzkie zdrowie, samopoczucie, posiadają siłę, korzystną energię wysyłaną przez nie, dużo są w stanie o nas powiedzieć. W astrologii mniema się, iż noszenie przy sobie kamieni szlachetnych w postaci pierścieni, kolii, kolczyków czy też bransolet pozwala kurować przeróżne schorzenia, życiowych problemach, pozwala uzyskać powodzenie nie wyłącznie w uczuciach, lecz też w biznesach.
Planotime firmy Nice to prawdziwe centrum sterowania domowymi roletami.

Autor: Nice
Źródło: Nice
Brylant to na pewno jeden z najcenniejszych kamieni szlachetnych, który cieszy się największą popularnością, dlatego że jest znakiem wiecznej, autentycznej oraz nigdy nieustającej miłości. Posiadacz brylantu jest człowiekiem perfekcyjnym. Brylant, ten niesamowity, wręcz tajemniczy, szlachetny kamień (mączka wapienna) ma również ogromne własności. Bezspornie pomaga w umacnianiu partnerskich związków oraz daje niezwyczajną energię jego właścicielowi. Brylant jest to oszlifowany w należyty sposób diament, który znamionuje się cudnym, bajkowym poblaskiem oraz niepowtarzalną grą odcieni. Mówi się, iż topaz jest przeznaczony przywódcom, jurystom, żurnalistom.

To uwodzicielski kamień, posiadający kuszący, cudowny jak też nadzwyczaj niebanalny kolor – występuje w bardzo wielu odcieniach, jednakże w największym stopniu pożądanym oraz sporadycznie występujący w przyrodzie jest topaz w lazurowym odcieniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*