Jakie widoki wybrać do salonu bądź jadalni?

Obecnie do kupienia mamy mnóstwo dodatków, które mogłyby całkowicie odmienić wygląd kuchni czy też gabinetu.
Zanim rozpoczniemy oglądać obrazy w sklepach, musimy upewnić się, że jest puste stanowisko na ścianie.

Obraz umieszczony nad sofą, tworzy z nim harmonijną kompozycję Twojej strefy, jaka jest przeznaczona dla odpoczynku. Obraz nad komodą zespala się doskonale z wszystkimi figurkami czy ramkami do fotografii. Jeśli mamy widok zawieszony nad stołem, na pewno będzie przyciągał oczy w czasie obiadu. Trzeba zdecydowanie stronić od wieszania widoków nad telewizorem czy też urządzeniami elektrycznymi w kuchni, która połączona jest z salonem. Tego typu obraz nad telewizorem mógłby odwracać Twoją uwagę od oglądanego programu, a podczas gotowania od przygotowywanych właśnie potraw. Jeśli mamy już dobrane miejsce na obraz w gabinecie, musisz dobrać wymiar obrazu. Jeżeli nad sofą masz sporo wolnej przestrzeni, lecz nie chciałabyś wieszać znacznego obrazu, to możesz powiesić kilka małych obrazków. Jeżeli chcesz uświetnić kompozycję złożoną z mniejszych obrazków, 2 z nich zastąp lustrami.
Promocja

Autor: Jocelyn Kinghorn
Źródło: http://www.flickr.com
Następnie trzeba dobrać ramę obrazu. Musi zostać ona dobrana przede wszystkim do Twych upodobań oraz gustów. Trzeba także mieć w pamięci, żeby wszystkie widoki miały takie same ramy. Wykonane muszą być z identycznego surowca i posiadać identyczny kolor.

Jeżeli prezentowany artykuł okazał się dla Ciebie wartościowy, nie wahaj się i przeczytaj szczegóły tutaj (http://furmeb24.pl/) – zobaczysz jeszcze bardziej szczegółowe informacje.

Jeżeli nie podobają Ci się ramy drewniane ani stalowe albo wykonane z ciemnego plastiku, możesz dobrać widok malowany na płótnie, następnie naciągnięty na malarskie krosno. Aby obrazy doskonale komponowały się z aranżacją salonu, dobierz obraz z widokiem, jaki tematyką łączyć będzie się z charakterem salonu.

W klasycznym salonie doskonale sprawdzi obraz przedstawiający kwiatowe kompozycji i widoki górskie. W pokoju nowoczesnym doskonale spiszą się obrazy z architekturą dużych miast.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*