Jak można wykorzystać oświetlenie do atrakcyjnej aranżacji salonu?

Wybór właściwego kinkietu nie jest sprawą prostą. Takie oświetlenie musi gwarantować miłe, intymne światło. Nie powinno nikogo razić w oczy ani męczyć wzroku.
Na rynku istnieją takie kinkiety, które będą pasować do różnorodnych wiszących lamp.

Salon, paleta kolorów Barwy natury

Autor: Śnieżka
Źródło: Śnieżka
Jeżeli to będzie wymagane, klienci punktów sprzedaży z tego typu oświetleniem mogą oczekiwać pomocy tyczącej się należytego zamontowania kinkietów oraz ich dostosowania do stylistyki i charakteru salonu. Kinkiety to specyficzne źródło oświetlenia, które niezwykle spektakularnie prezentują się w parach lub w grupach. Są tego typu miejsca, w których konieczny okaże się tylko jeden kinkiet. Tego typu miejsca to biurko robocze albo wnęka, kąt w ścianie czy też przestrzeń znajdująca się nad zlewozmywakiem. Równoległe rozmieszczenie kinkietów po dwóch stronach łóżka, kominka albo lustra będzie dawać wrażenie uporządkowania. Jest ono bowiem symetryczne i miłe dla oka. Kinkiety w grupach lub w parach będą najlepsze w jadalni, pokoju dziennym, w przedpokoju, albo umieszczone symetrycznie na schodkach razem ze zwiększającą się wysokością.

Systemy hydromasażu do wanien i basenów marki Duravit

Autor: Duravit
Źródło: Duravit
Będą dobre także jako małe oświetlenie spotowe, nieco nad listwą podłogową. Znakomitym wyborem będzie kinkiet, który będzie sprawdzać się w innowacyjnych aranżacjach. Warto także zwrócić uwagę na tego typu kinkiety, które będą jawiły się doskonale, jeżeli zastosujemy je pojedynczo, parami albo w grupach. Usytuowanie oświetlenia kierunkowego na ścianach, to także ogromna oszczędność miejsca, również w niewielkiej sypialni.

Takie podświetlenie kierunkowe lub zastosowanie lampy podsufitowej również jest wartym zastanowienia wyjściem. Prawidłowo jest postawić na wygodę i nabyć kinkiety klasyczne o ruchomym kloszu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*