Najchętniej kupowane fototapety

Jeszcze do niedawna popularnym trendem w urządzaniu mieszkań było między innymi malowanie ścian na wyraźne, soczyste kolory. Niekiedy stosowano kilka innych barw, pozornie do siebie niepasujących, by otrzymać zajmujący efekt. Aktualnie jednakże do łask wracają zwyczajne tapety, a wraz z nimi fototapety, jakie w przeszłości kojarzyły się z reguły z mieszkaniami z czasów PRLu.

Na rynku oferowany jest ich różnorodny asortyment, więc każda osoba będzie mogła odnaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Jakie wzory są w takim razie najbardziej modne?

Wielkim zainteresowaniem cieszą się zazwyczaj fototapety z motywem lasu wzór na zamówienie bądź te wykorzystujące fotografie pozostałych elementów przyrody.

Fototapeta z motywem lasu

Autor: Demural
Źródło: http://demural.pl

Jest to doskonałe rozwiązanie dla tych osób, które lubią naturę i chciałyby posiadać jej namiastkę też we własnym domu. Fototapety, które wyobrażały las były popularne w latach 90, niemniej wtedy ich wykonanie oraz kolorystyka mogły pozostawiać sporo do życzenia. Dzisiejsze tapety do złudzenia przypominają rzeczywiste drzewa, toteż ich posiadacze mogą się poczuć, jakby naprawdę znaleźli się w lesie. Dosyć ciekawym rozwiązaniem są także fototapety, które przedstawiają budowle architektoniczne, przede wszystkim te najbardziej znane i rozpoznawalne, jak Big Ben w Londynie czy wieża Eiffela w Paryżu. Ich stylistyka jest przeważnie utrzymana w kolorach czarnym oraz białym, dlatego znakomicie nadają się do każdego pomieszczenia.

Czy masz ochotę zgłębić analogiczne materiały? Jeśli tak, to zobacz w witrynie (https://homeandliving.pl/) podobne wiadomości odnoszące się takiej kwestii – odsyłacz jest tu.

W dodatku popularne są fototapety ze znanymi osobami, jakie stały się wręcz ikonami swoich czasów, chociażby Marilyn Monroe czy Elvis Presley. Oczywiście, decydując się na ich wykorzystanie we własnym wnętrzu należy wybrać postać, którą w istocie się ceni. Sporo osób kupuje też fototapety z napisami, jakie mają wydźwięk motywujący lub przypominają o ważnych rzeczach, o jakich przeważnie się zapomina. Można wybrać własny ulubiony cytat i zlecić wykonanie takiej fototapety.

Reasumując, nowoczesny rynek oferuje ogromną liczbę możliwości, tym samym każdy powinien dostosować fototapetę do swojego gustu, wymagań oraz zainteresowań. Moda pod tym względem gwarantuje rzeczywiście dosyć dużą dowolność, ponieważ trendy są przeróżne motywy fototapet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*