Jak przy okazji remontu lokalu całkowicie zmienić prezencję mieszkalnego wnętrza

Bycie właścicielem szykownie urządzonego mieszkania jest marzeniem każdej pani domu. Aby jednak konkretne pomieszczenie nie przerażało gości, należy je raz na jakiś czas zmieniać i równocześnie dostosowywać do obecnie obowiązujących trendów. Zdarzają się pary małżeńskie, które przez nawet szesnaście lat nie przeprowadzają żadnych przemeblowań w domu.

wnętrza

Autor: www.stylemepretty.com/
Źródło: www.stylemepretty.com/
Jednak i w takim przypadku przychodzi pora na drastyczne zmiany – pani domu nie wytrzymuje psychicznie i używając tylko sobie znanych uzasadnień przekonuje męża do konieczności przeprowadzenia całościowego remontu.

Jedną z najbardziej przyjemnych czynności jest urządzanie pomieszczeń mieszkalnych – inspirując się pomysłami projektantów wnętrz bez trudu zbudujemy własne aranżacje. Do całkowicie odmienionego mieszkania nie będą już pasować do tej pory używane sprzęty. Od razu trzeba je wymienić na te nowe, zanim jeszcze przyjadą przedstawiciele familii, aby zrewidować i podziwiać efekty remontu wykonanego przez gospodarzy.

Do wnętrza współczesnego mieszkania dobrze jest zakupić designerskie akcesoria. W taki sposób uwypuklimy jego nietuzinkowość i sprawimy, że dane pomieszczenie nie będzie już wyglądać tak zupełnie spokojnie. Taki lwi pazur w postaci fantazyjnej lampy bądź donicy sprawdzi się nawet w najbardziej tradycjonalistycznie urządzonym lokum.

kuchnia

Autor: anhhang
Źródło: http://www.flickr.com

Do nowoczesnych zamierzeń dekoratorskich świetnie pasować będą akcesoria firmy koziol. Każdej gospodyni przydadzą się w pomieszczeniu kuchennym stylowe durszlaki, miarki, noże (komplet noży kuchennych karl hausmann) do warzyw czy podstawki pod gorące naczynia. Duże wrażenie robią całkiem prozaiczne przedmioty: dziadki do orzechów laskowych czy otwieracze do słoików. Różnobarwne i fantazyjne kształty z pewnością przypadną do gustu naszym milusińskim.

Dzieci bardziej ochoczo skonsumują podwieczorek nietuzinkową łyżką. A nasi goście poczują się pozytywnie zaskoczeni, gdy zaserwujemy im noworoczny posiłek na bardzo nietuzinkowej zastawie stołowej.

Do pozostałych pomieszczeń w lokalu mieszkalnym pomysłodawcy firmy koziol proponują tak samo designerskie produkty. Spodobają się one zwłaszcza kobietom, które określają siebie mianem estetów. Jeżeli mamy w familii lub gronie przyjaciół kobietę wykwintnisię, to możemy jej kupić pod choinkę designerską lampę albo niebanalną konewkę do podlewania kwiatów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*