Świeczniki dekoracyjne i wazony – perfekcyjne w każdej aranżacji wnętrz. Trochę przykładów

Nowatorska, fascynująca aranżacja wnętrz wcale nie wymaga tak dużo. Czasami wystarczy dobry pomysł i okruszyna funduszy, aby ożywić wnętrze mieszkania. W sklepach oczywiście odkryjemy wiele przeróżnych interesujących dodatków aranżacyjnych, jednakże multum z nich cechuje się wygórowaną ceną. Nie każdy więc może sobie pozwolić na ich zakup.

Jak więc tanio,

szklany wazon

Autor: The Living Room
Źródło: http://www.flickr.com

oraz zarazem elegancko urządzić wnętrze?Możemy zainwestować w drobne rzeczy, takie jak przykładowo świeczniki. Salon nowoczesne narożniki do salonu bądź sypialnia w blasku świec nabiera dosyć innego, kreacyjnego charakteru (polecane świeczniki). Wnętrza takie natychmiastowo stają się bardzo zaciszne i nastrojowe. Świeczniki pozyskamy w wielu sklepach z akcesoriami do wnętrz. Asortyment jest potężny, bez problemu odkryjemy świeczniki sporządzone w rozlicznym stylu, które będą pasować do aranżacji domu bądź mieszkania. Nabycie świecznika na pewno nie uszczupli zasobów naszego portfela, podobnie jak nabycie wazonów dekoracyjnych – wazony. Wazony dekoracyjne przedstawiają się istotnie cudownie. Bezproblemowo znajdziemy wazony klasyczne, współczesne bądź skonstruowane w stylu skandynawskim.

świeczniki

Autor: barockschloss
Źródło: http://www.flickr.com

Świeże kwiaty w wazonie będą pasować do pierwszorzędnego wnętrza, niezależnie od tego, czy jest to sypialnia, kuchnia bądź również salon. Wielobarwne, kreatywne wazony to cudowny pomysł na ładną aranżację każdego wnętrza.
Prócz wazonów i świeczników możemy pomyśleć także o innych ciekawych dodatkach. Może obraz na ścianie czy zdjęcia w ramce? A może fototapeta ścienna? Ciekawie będą przedstawiać się też śliczne, puchowe poduszki na kanapie w salonie albo łóżku w sypialni. Jeżeli jesteśmy pasjonatami zapachowych świeczek, to niezwykle możliwe, iż urzekną nas również kadzidełka – akcesoria do dekoracji sypialni.
Jak widać, nie trzeba dużo, żeby wnętrze naszego domu czy też mieszkania natychmiastowo nabrało charakteru i stało się bardziej przytulne i nastrojowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*