Pod niejednym łóżkiem mamy tak wiele przestrzeni, że aż żal byłoby tego jakoś nie spożytkować

Najczęściej sypialnie w naszych mieszkaniach bywają tak małe, że poszukujemy różnych rozwiązań, aby móc schować nasze rzeczy. Najlepszym pomysłem będzie wykorzystanie miejsca pod łóżkiem.

Remont pokoju   kosztorys

Autor: Agnieszka Bykowska
Źródło: www.Projektoskop.pl
Mieszkania w Polsce są niebywale drogie. Z tego powodu kupujemy dosyć mały metraż, by nie wiązać się pożyczką na wiele lat. Wówczas mamy zamiar tak zaaranżować przestrzeń, aby wszystko posiadało swoje przyporządkowane miejsce. Szukamy różnych rozwiązań i schowków. Jednym z najsprytniejszych miejsc jest to, które i tak jest zwykle niewykorzystane i jedynie zbierałby się tam kurz — czyli pod łóżkiem. Szuflada pod łóżko wydaje się być fantastycznym wyjściem. Możemy tam schować pościel i koce. Lub możemy potraktować to miejsce jako pudła na zabawki naszych dzieci. Metoda sprzątania (czytaj tutaj usługi sprzątania) będzie nieziemsko szybka. Starczy tylko odsunąć szufladę i wszystko wrzucić do środka. Jeżeli chodzi o takiego rodzaju zagospodarowanie miejsca, to można zamówić od razu całe łóżko z taką szufladą lub po prostu dobrać ją do łóżka, które już stoi w sypialni. Nie warto przepłacać i nie ma sensu wymienianie łóżka. Jeśli jest ono nadal dobre, to należy dokupić szufladę. Może być ona na szynach czy na kółkach. Jeżeli będziemy mieli szczęście, to pewnie uda nam się dobrać szufladę, która kolorystycznie będzie pasować do łóżka.

Choć nie jest to aż tak istotne — przecież będzie ona cały czas ukryta przed ludzkim wzrokiem. Najistotniejsze wydaje się być to, aby zmierzyć wielkość „dziury” pod łóżkiem, by kupić odpowiedniej wielkości szufladę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*