Konfrontacja tradycji z światem nowoczesnym – czyli firmy Tiffany i Plafon

Jesteś w trakcie szukania idealnej lampy? Ten felieton jest dla was!
Rozmyślasz nad kwestią: Co mogłoby być wspanialsze do własnego domu? Lampy Tiffany? Albo może.

.. jakąś inną rzecz? Przy doborze należy zwrócić spojrzenie, jakiego typu – odmianą, osobą jesteśmy orz w jaki sposób udekorowaliśmy własny mieszkanie. Lampy Tiffany bywają odpowiednie bardziej dla osobników, które doceniają sobie klasę oraz wygląd minionego ery, gdyż nieskalane, a także w Stylu lampek Tiffany są lampkami witrażowymi o zbytkownym wzornictwie, których „nóżki” często posiadają przeróżnego rodzaju budowy – typu kobieta, bądź nawet motylek – a których uroda oraz elegancja bywają znane na całym świecie. Co dziwne, więcej zapłacimy za lampki w Stylu Tiffany, niż za same Tiffany, ponieważ te pierwsze sięgają nawet paru tysiaków złotych, a drugie rozpoczynają się od paru setek.

Jeżeli zafrapował Cię niniejszy artykuł, bez ociągania sprawdź inne uwagi ze strony (https://przeprowadzkilublin.com.pl/przeprowadzki-krajowe/) opisywanej kwestii – one też okażą się dla Ciebie zajmujące.

Istnieją dwa typy lampek Tiffany – stołowa oraz wisząca. Co jednak, jeżeli jesteśmy bardziej za stylem nowoczesnym? Czytaj dalej!

miejsca

Autor: Tikkurila Polska
Źródło: Tikkurila Polska

salony

Autor: Beckers
Źródło: Beckers
Jesteś personą nowego typu oraz doceniasz nowoczesny styl? Lampy Plafon chrom są dla Ciebie! W przeciwieństwie do przyjaciółki Tiffany, firma Plafon oferuje wyłącznie i wyłącznie lampeczki które wiszą. w tym miejscu jednak skoncentrujemy się nad jego pojedynczym rodzajem mianowicie: Chrom. Plafon chrom – nowoczesny rodzaj zmieszana z elegancją, to jest jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie, gdy doceniasz sobie trwałość i wygląd własnego mebla.

Chromowanie stosowane jest w różnego rodzaju dziedzinach życia – od samochodów po właśnie lampki, więc z jakiego powodu tej rzeczy nie wykorzystać, oraz nabyć czegoś pięknego, co wytrzyma nam latami? Nie czekaj i kup to już teraz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*