Wielkomiejski styl w twoim mieszkaniu? Teraz to możliwe dzięki aranżacji w stylu nowojorskim!

Co wyróżnia styl nowojorski od pozostałych? Przemyślność. Nic tutaj nie jest tradycyjne. Każde połączenie ma skonkretyzowany sens, mimo iż nie zawsze jesteśmy do niego dobrze nastawieni.

Stół z nogami od fortepianu? TAK! Jaśki – każda z innym wzorem? Można? Można! Pasują tu też lampki, sporo lampek – bo co pokazuje miasto marzeń, jak nie olbrzymie skupisko reflektorów? Jedni by powiedzieli, że to trochę kiczowate. Mylicie się. Jest stylowo i przede wszystkim domowo. Pufy (zobacz białe pufy) mile widziane – są niezwykle wygodne i praktyczne, bo zawsze jest opcja coś w nich przechować.

mieszkanie, sypialnia

Autor: Mikhail Golub
Źródło: http://www.flickr.com
Nie byle jaka tandeta – klimat nowojorski wyróżniają piękne wzory, drewniane elementy oraz polerowany nikiel. Mieszkanie urządzone, jak w Nowym Jorku przez całe lata mają swój styl, klasę i urok. Styl nowojorski to przede wszystkim wielka dbałość o szczegóły. Nawet w najmniejszym pokoju można pokusić się o zmienienie lokali tak, aby nabrało charakteru nowojorskiej aranżacji. Dobrze wybrana kolorystyka ma być zróżnicowana. Nie wybierajmy zatem wzoru tapety identycznie do barwy reszty rzeczy, bo będzie niezgodna z tym stylem! Ważna jest także kompozycja. Jeśli wejdziemy do salonu w stylu nowojorskim, w pierwszej kolejności powinna się ukazać właśnie ona.


Uporządkowana, przemyślana. Nie zastanawiajmy się, czy będzie to komoda nad którą będą fotografie w ramkach. Odmienne kąty tego pomieszczenia nie muszą już być tak poskładane, ważne że mamy punkt centralny, który zawsze będzie przykuwał uwagę naszą i gości. Galeria fotografii w klimacie nowojorskim dostępna tu: styl nowojorski zdjęcia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*