W jaki sposób urządzić pokój dzienny? Porady

Salon jest miejscem wypoczynku, podejmowania gości. Jest to również wizytówka całego mieszkania.
Pomysłów na to, jak zaaranżować pokój dzienny jest bez liku, jednakże powinniśmy zastanowić się, w jakim miejscu pragnęlibyśmy spędzać większą część czasu przebywając w domku? Gdy preferowane jest miejsce wygodne oraz przytulne, wówczas najistotniejszy mebel stanowić będzie niewątpliwie sofa z ogromnymi poduszkami oraz barwne dekoracje.

Salon, trendy na 2013 rok

Autor: IMS GROUP
Źródło: IMS GROUP
Kanapa, fotel i wielki drewniany stół to znakomite zestawienie w każdym salonie. Jasne obicia mebli, bielutkie ściany czy też szaro-niebieskie wykończenia rozjaśniają pokój dzienny, drewniane troszkę toporne sprzęty dodadzą swojskości.

Czy zainteresowała Cię moja strona (https://www.marmex.pl/szafy-mlodziezowe/)? Bardzo mi miło. Fantastycznie będzie, jeśli stracisz jeszcze chwilę, aby wystawić swą ocenę.

Stoliczek pomiędzy sofą a fotelem to idealnie praktyczne rozwiązanie w każdym pokoju dziennym, ośmiela do spędzania rodzinnych wieczorów z zabawami i zakąskami.

mieszkanie - pejzaż

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Posiadając do dyspozycji dużą powierzchnię możemy sobie pozwolić na wygodną narożną kanapę. Możemy też urządzić salon w skandynawskim stylu, jakiego cechą specyficzną jest przestronność oraz lekkość. Jasno pomalowane ściany w barwach szarości współbrzmią ze stonowanym kolorem kanapy, zaś białość na pozostałych ścianach wSPAniale rozjaśni salon. Tak urządzony salon wydaje się chłodny, jednak dzięki ogromnej kanapie narożnej jak też kolorystycznie stonowanym uzupełnieniom, ogół będzie się prezentować komfortowo oraz przyjemnie. W jaki sposób umeblować salon w wydaniu klasycznym – to zapytanie w sam raz dla zwolenników elegancji.

Prosty, gustowny i wysublimowany – tak najłatwiej możemy opisać salon urządzony w takim stylu. Cechuje się jednolitym jak też stonowanym odcieniem ścian, dopasowanymi do siebie mebelkami, subtelnością zdobień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*