Szafy wnękowe

Coraz bardziej popularne stają się szafy wnękowe. Jeżeli we wnętrzu mamy na nie miejsce to są one lepsze od szaf wolnostojących, bowiem lepiej użytkują przestrzeń. Sporządzane na zlecenie wspaniale dopasowują się do wymiarów ścian albo wnęk. Drzwi do takiej szafy mogą być przesuwne, składane bądź uchylane. Najlepsze niemniej jednak to przesuwne, ponieważ nie potrzebują dodatkowej przestrzeni podczas otwierania, w związku z czym są dobre do ciasnych korytarzy czy malutkiej garderoby. Drzwi takie umieszczone są w jednej płaszczyźnie z powierzchnią ściany w związku, z czym z wnęki nie wystają żadne przeszkody.

półki w szafie

Autor: Pete
Źródło: http://www.flickr.com
Wspaniale na tego typu drzwiach reprezentują się lustra. Szafy tego typu są mniej widoczne aniżeli innego rodzaju szafy i nie przytłaczają tak jak te typowe meble. Niestety ich wadą jest ich cena. Jest to wynik przede wszystkim skomplikowanej konstrukcji. Do tego dochodzi też osobny projekt do każdej z szaf. Jednakże warto jest zainwestować w tego typu szafę, ponieważ jest funkcjonalna i estetycznie wygląda. Jeżeli jednak zależy Ci na oszczędzeniu pieniędzy, sprawdź jakie są obecnie promocyjne oferty w marketach, np.

Od dawna potrzebna jest wiedza z przeróżnych tematów. Wtedy aktualny wpis (http://www.brumet.com.pl/meble-nierdzewne/) przyda się wszystkim ludziom. By ją zdobyć, możemy przeczytać tekst pod wskazanym linkiem.

tutaj: .

Wyposażenie szaf do zabudowy jest różne. Wszystko jest uzależnione od osobistych upodobań. Może to być najprostszy typ wyposażenia, czyli same półki. Niemniej jednak można tutaj dołożyć przykładowo druciane kosze. Wspaniale nadają się one do trzymania pościeli czy ręczników. Przydatny także jest drążek do zawieszania odzieży. Interesującym elementem tego typu szafy są również stojaki na obuwie. Przeznaczone są one do trzymania maksymalnie sześciu par butów. Panom bezsprzecznie spodobają się wyjątkowo praktyczne elementy wyposażenia szafy, czyli wieszaki na krawaty i paski.

Takie wieszaki z reguły montowane są do jednej z bocznych ścianek, dlatego też nie zajmują dużo miejsca. Panie mogą na nich wieszać na przykład swoje chusty. Świetnym rozwiązaniem są też wieszaki na spodnie. Mogą one posłużyć też za wieszak dla pań na ich spódniczki. Niezwykle praktyczne są również szuflady z pełnym wysuwem. Można w nich przechowywać na przykład bieliznę bądź skarpetki. Części wyposażenia szaf wnękowych faktycznie jest bardzo dużo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*