Sklep internetowy lozka.net – unikalna kolekcja mebli dziecięcych, salonowych oraz łazienkowych.

Strona internetowa firmy Tomex to miejsce gdzie można odnaleźć nie tylko wyjątkowe ale i bardzo funkcjonalne projekty w kilku kategoriach: meble z litego drewna do salonu, łazienki lub pokoju dziecięcego.

Meble muszą być przede wszystkim ładne (według kobiet) oraz praktyczne i wygodne (według mężczyzn). Właśnie takie meble (meble vero) oferuje jedna z wielu polskich firm – lozka-elk.pl. Wyróżnia się ona jednak na tle innych producentów. Czym?
Najmocniejszą stroną firmy są meble dziecięce, w tym oryginalne kołyski drewniane i łóżeczka dla dzieci . Co możesz zobaczyć dokładniej na:

Sypialnia

Autor: Beds.pl
Źródło: Beds.pl

Piękne meble do pokoju dziecięcego dostępne są w różnorodnych kolekcjach, z możliwością wyboru dowolnych elementów. Wszystkie produkty posiadają niezbędne atesty bezpieczeństwa oraz zostały zaprojektowane w myślą o potrzebach zarówno maluchów i ich rodziców. Dodatkowo firma spełnia międzynarodowe standardy dotyczące jakości sprzedawanych produktów.

Niewiele osób wie, że historia mebli zaczyna się w neolicie czyli około 10 000 lat przed naszą erą. W tym okresie meble wytwarzano głównie z kamienia i drewna, gdyż dopiero w kolejnej epoce zaczęto wytwarzać brąz. Od tamtych czasów dużo się zmieniło w meblarstwie i współczesne meble różnią się od tamtych przede wszystkim wygodą korzystania z nich. Bardziej ekstrawaganccy designerzy wracają czasem do korzeni, jednak zdecydowana większość ludzi wybiera meble ze Skandynawii, lub krajowe. Meble da się podzielić według kilku kategorii na przykład ze względu na sposób użytkowania, przeznaczenie (sklepowe, szkolne, biurowe i najbardziej popularne – do mieszkania a wśród nich między innymi: biurka, komody drewniane, regały drewniane, witryny oraz szafki i wiele innych

Przy wyborze konkretnego modelu mebli dla dzieci każdy klient ma możliwość skorzystania ze specjalnej promocji obejmującej wykonanie ornamentu lub wyrzeźbienie imienia swojej pociechy np. na oparciu łóżeczka. Również wybierając kołyski dziecięce można zamówić konkretny model w wyrzeźbionym serduszkiem, księżycem lub innym wzorem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*