Przygotowujesz pomieszczenie dla potomka? Zdecyduj się na takie łóżeczko dla dzieci, aby bezproblemowo pomieściło się nawet w małym mieszkanku

Mieszkając w gigantycznym domku jednorodzinnym zwykle nie ma kłopotu z małą liczbą izb. Budując dom z reguły myśli się o tym, żeby wyodrębnić pokoje dla potomków, którego nie ma jeszcze na świecie.

Łóżko piętrowe

Źródło: www.flickr.com
Większy dylemat mają pary, które żyją w bloku, ponieważ tam z całą pewnością nie uda nam się zaaranżować dwóch osobnych pokoi dla dzieci.

Aby uzyskać następne informacje o tej tematyce wejdź do kolejnej strony. Tam na pewno zaintryguje Cię najnowsza treść.

Lokale mieszkalne w bloku mają zazwyczaj plus minus 50 metrów kwadratowych , a w ich skład wchodzi pokój z aneksem kuchennym, toaleta oraz jeden lub maksymalnie dwa pokoje. Z tej przyczyny nie ma możliwości, by dzieciaki posiadały indywidualne pokoje. Dlatego póki jedno z dzieci jest małe można zakupić łóżko piętrowe 3 osobowe, na którym na dole znajduje się materac dwuosobowy dla małżeństwa, tymczasem na górze jest jedno stanowisko do spania dla naszego dzieciaka. Jest to fantastyczne rozwiązanie, albowiem rodziciele mają swojego malucha stale pod kontrolą i nie muszą ciągle do niego zaglądać w drugim pokoju.

Tego typu stelaże zdecydowanie częściej pokazują się w stacjonarnych sklepach meblowych. Jednak jeśli mielibyśmy kłopot z ich nabyciem możemy obejrzeć sklepy internetowe, gdyż tam z pewnością odnajdziemy taki jaki nas ciekawi. Takie stelaże posiadają jeszcze jedną niezmiernie istotną zaletę, a mianowicie to, że można je zdemontować tak, że pozostanie wyłącznie podwójne łoże dla pary, a górna część może zostać przeniesiona do innego pomieszczenia.W związku z tym trzeba zainwestować w łóżko piętrowe 3 osobowe, jeśli mamy małe dziecko.

łóżko piętrowe

Autor: Daniel X. O’Neil
Źródło: http://www.flickr.com
Naturalnie jeśli żyjemy w domu i mamy dużo miejsca, żeby postawić osobne łóżeczka dla dzieci będzie to na pewno zdecydowanie wygodniejsze. Od samego początku możemy zostawić wolne pomieszczenie, żeby później zaaranżować je na pokój dziecinny. Warto jest nabywać takie łóżeczka dla dzieci, aby mogły one służyć choć przez kilka lat, a nie tylko przez rok czy dwa. Komfort spania naszych dzieci powinien być dla nas najważniejszy, gdyż dobór właściwego materaca i łoża spowoduje, że nasze pociechy nie będą miały w przyszłości kłopotów z kręgosłupem. Ponadto kupując artykuł najwyższej jakości, powinniśmy być pewni, że będziemy mogli wykorzystać takie łóżeczko dla naszego następnego niemowlaka albo będziemy mogli oddać go w prezencie naszym krewnym, którzy spodziewają się maluszka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*