Piękno tkwi w drobnostkach – to jest pewne i nikt nie ośmieli się tego zakwestionować

Ten, kto interesuje się choć odrobinę dekoracją pomieszczeń wie o tym bardzo dobrze. czasami taki element jest w stanie zdziałać naprawdę cuda.

vintage

Autor: Venturist
Źródło: http://www.flickr.com
Nic bowiem nie zapewnia tak dobrego efektu wizualnego, jak drobny detal dekoracyjny dodający całości charakterystycznego pazura.

Sądzisz, że masz więcej pytań? W takim razie śpieszymy zawiadomić Cię, że w każdej chwili możesz się z nami kontaktować. Z radością odpowiemy na każdą ocenę.

Takim elementem ma możliwość okazać się niemalże każda jedna rzecz pod warunkiem, że chociaż kolorem pasuje do reszty wyposażenia. Mały, oryginalny wazonik w kolorze zasłon, przykuwający uwagę słonik na szczęście ustawiony na meblach, lub jakieś nieszablonowych kształtów poduszki poukładane na narożniku, których kolor pasuje chociażby do zasłon czy dywaniku. Takich szczegółów dopełniających całości i nadających pazura każdemu pomieszczeniu znajdzie się naturalnie dużo. Jeśli rozchodzi się zaś o poduszki, bardzo dobrym rozwiązaniem bywa też zakup specjalnych poszewek i ich zmiana w zależności od konieczności – w tym względzie wybór jest naprawdę ogromny, a możliwości zwyczajnie ogrom. Można je dobierać w gruncie rzeczy do wszystkiego, a poduszki będą doskonale wpisywały się w kolorystykę pomieszczenia. Rozwiązań na niepowtarzalne aranżacje może być naprawdę wiele, a ograniczać nas ma możliwość tylko nasza wyobraźnia.

Niekiedy trzeba pokusić się o odrobinę kreatywności i niewielkim kosztem na nowo zaaranżować choćby salon.

Ale uwaga – to bardzo wciąga i po pierwszej wykonanej aranżacji rzadko kto poprzestaje na jednej próbie. Wymyślanie nowych dekoracji normalnie w późniejszym czasie staje się pasją, a że trening czyni mistrza, z czasem wychodzi nam to zdecydowanie lepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*