Nowoczesna jadalnia – w jaki sposób ją zaaranżować?

W ładnym wnętrzu pożywienie smakuje o wiele lepiej. Dobrze wyposażona jadalnia będzie idealnym miejscem do spotkań oraz wspólnego spożywania dań.
Ładne meble, efektowne oświetlenie sprawią, iż pokój stołowy spodoba się nie wyłącznie mieszkańcom, ale również gościom.

Nawet kiedy metraż naszego domu nie pozwala na zorganizowanie osobnego wnętrza, starczy odrobina inwencji i na pewno wygospodarujemy kawałeczek przestrzeni w kuchni lub salonie, która pozwoli wykreować mini jadalnię jak też choć na moment połączyć całą rodzinę.
sprzęty

Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
Meble z drewna to niezawodny składnik w każdego domu. Charakteryzuje je głównie naturalne piękno a także trwałość. Można pokusić się o wprowadzenie troszkę nowocześniejszego szczegółu w postaci białego stołu do jakiego pasować będą właściwie każdego typu krzesła. Biała lśniąca powierzchnia zaakcentuje linie słojów na sprzętach. Drewno spowoduje, iż jadalnia wyróżni się głęboką barwą, piękną fakturą. Pokój stołowy połączony z salonem będzie w sam raz na zaaranżowanie świątecznej wieczerzy. Wielki stolik to kluczowy mebel w każdej jadalni, to dokładnie na stole ogniskuje się cała uwaga.kołdra – czytaj o antyalergiczne kołdryWspaniale sprawdzi się wielki, drewniany stół z metalicznymi nogami, który pomoże zmieścić większą liczbę osób. Przy stole powinniśmy ustawić wygodne krzesła, które będą miały dosyć duże oparcia, co zapewni wygodę. Niezwykle istotnym punktem każdej jadalni jest należyte oświetlenie. Najistotniejsze źródło światła warto umieścić tuż nad stolikiem.

Latarenki oraz lampiony ustawione na komodzie wprowadzą efektowny nastrój, natomiast kinkiety reflektory zainstalowane pod sklepieniem pomogą w sposób równomierny oświetlić całe pomieszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*