Łóżka piętrowe w przeróżnych konfiguracjach

Podczas planowania urządzenia pokoiku malucha, bardzo ważna jest powierzchnia. Stosownym podejściem może okazać się zakup łóżka piętrowego. Łóżka piętrowe dostępne są w najróżniejszych konfiguracjach. Jest to najbardziej optymalne rozstrzygnięcie dla niedużych wnętrz pokoi dziecięcych.

łóżko piętrowe

Autor: Daniel X. O’Neil
Źródło: http://www.flickr.com
Piętrowe łóżko dla dzieci może posiadać zorganizowane posłanie z wysuwającej się spod kluczowego stelaża klasycznego posłania szuflady, które oszczędza bezcenną powierzchnię pokoiku dziecinnego za dnia i zapewnia komfortowy relaks w ciągu nocy dwójce latorośli. Szansa schowania pościeli jest dodatkowym atutem wyciąganego posłania. Pośród łóżek piętrowych znajdzie się również w ofertach sklepów łóżka piętrowe 3 osobowe.
W nowoczesnej aranżacji, łóżko piętrowe osiąga nowe zastosowania. Wymyślne schowki, aranż światłem i bardzo skuteczne nastawienie do przestrzeni dookoła, czynią łóżka piętrowe najbardziej uniwersalnym i atrakcyjnym meblem w pokoju malucha. Niezastąpionym rozstrzygnięciem, przede wszystkim dla malutkich pokoi dziecinnych, jest piętrowe łóżko, jakiego dolną część zagospodarować można na powierzchnię funkcjonalnego biurka. W łatwy sposób osiągamy miejsce do nauki .

Łóżeczka drewniane z szufladą okażą się trafnym rozstrzygnięciem dla oseska. Łóżko dziecięce z wysuwaną szufladą może służyć jako pomocniczy schowek, bądź jako dodatkowa przestrzeń sypialna dla drugiego dziecka. Możliwość ta przydaje się do wnętrz, gdzie nie mieszczą się dwa łóżka, lub jeśli nie chcemy korzystać z łóżka piętrowego.

łóżko piętrowe

Autor: Stephen Kruso
Źródło: http://www.flickr.com
Wielozadaniowe łóżko z szufladami to świetne rozwiązanie do składowania podręcznych rzecz dla malucha. Po wsunięciu szuflady, pokój wygląda czysto i estetycznie. Wystarczy jednakże powiększyć łóżeczka drewniane z szufladą, żeby zmieścić aż cztery pojemne szuflady, w których pomieści się o wiele więcej dziecięcych skarbów. Kupując piętrowe łóżko dla dziecka, trzeba zwrócić uwagę na to, z jakiego surowca mebel został zbudowany i czy na pewno będzie bezpieczny dla najmłodszego członka rodziny. Odpowiednim wyborem są meble (zobacz: ekskluzywne meble wypoczynkowe do salonu) drewniane ze względu na swą solidność i prawdziwy surowiec.

f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*