Łączenie czerni i bieli jako prawdziwy trend w urządzaniu wszelkiego pomieszczenia

Fototapeta stała się atrakcyjnym uzupełnieniem w wystroju pomieszczeń. Splatanie czerni i bieli to mocny trend w urządzaniu każdego pomieszczenia. W dekorowaniu ścian modne są czarno-białe, czy też szare pasy na tapetach, przyciągające formy, czy też motywy roślinne.

Fototapeta czarno biała na ścianie nastręcza dobrego połączenia kolorów w pomieszczeniu i wyczucia stylu. Taka dekoracja ścian (sprawdź dekoracja ścian) służy raczej stonowanym aranżacjom wnętrz. Takie fototapety, o sporych i dosadnych wzorach dadzą w pomieszczeniu ciekawy efekt dekoracyjny. Możemy ozdobić nią zaledwie jedną ścianę, lub wybraną płaszczyznę w mieszkaniu. Powinno się ją połączyć z subtelnymi wzorami i kolorami, żeby czarno-biała fototapeta była kluczową ozdobą wnętrza i ozdobą ściany. Widoczny deseń na tapecie nie oznacza, że powinna na być wyłączną dekoracją. Dozwolone są różne kombinacje pod warunkiem, że zatrzymamy zasadę ciągłości kolorystycznej. Czarno-białe fototapety dobrze wyglądają w towarzystwie gładkich ścian w jednolitym kolorze. Dobrze sprawdzą się połączenia kolorystyczne z szarym odcieniem ścian, białym, albo beżowym. Dzięki takiej kombinacji będziemy mogli we wnętrzach zorganizować dodatki w wyraźniejszym odcieniu. W dekorowaniu wnętrza atrakcyjnie będą także wyglądały motywy z tapety ponowione w innych detalach.
fototapeta czarno biała

Autor: Dekoral
Źródło: Dekoral
Paleta kolorów Światło i Przestrzeń

Autor: Dulux
Źródło: Dulux
Dobierając kolory należałoby za punkt wyjścia wziąć odcienie na naszej wiodącej tapecie.

W dekorowaniu wnętrza ciekawie będą też wyglądały motywy z tapety powtórzone w innych elementach. Upiększenie ściany czarno-białą tapetą potrzebuje wyczucia, jednak atrakcyjny rezultat godzien jest zaangażowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*