Kiedy Poszukujesz pomysłu na przystrojenie własnego wnętrza

Masz zamiar zachować wakacyjne wspomnienia? A może pamiętać córkę, która przebywa na bardzo daleko? Dobrym miejscem do eksponowania naszych zdjęć jest ściana. Trzeba jedynie wywołać fotografie. Zastanawiasz się jak zawiesić ramki? Dziś kilka pomysłów związanych ze zdjęciami na ścianie.

pokój

Autor: Mikhail Golub
Źródło: http://www.flickr.com
Fotografiami w ramkach możemy także optycznie powiększyć wnętrze, bądź sprawić, że będzie się nam wydawało dużo wyższe. Jak? Gdy wieszamy ramki poziomo, to robimy wrażenie, że ściana jest dłuższa. A wieszając je w pionie da efekt, że wnętrze będzie wyższe. Interesującą inspirację znalazłam na blogu lovinit (wieszanie ramek na zdjęcia). Pisząca, blogerka lou ukazuje, że tak naprawdę można mądrze łączyć różne barwy i wykończenia ramek w jedną, całość. Do tego pokazuje nam, jak ciekawie je połączyć z meblami.
Ciekawie wyglądają duże ramki na zdjęcia z dużo mniejszymy zdjęciami (przeczytaj na blogu). Powinniśmy jedynie dobrze dobrać tło. Jednym z ciekawszych miejsc na wybór ściany ze zdjęciami jest korytarz. Pod ścianą można postawić ławkę, na którą położymy kilka poduch. Pozostałą przestrzeń wykorzystujemy wieszając różnokolorowe ramki. Ustalmy jednak koncepcję – czy pragniemy aby całość była usystematyzowana, czy może na ścianie ma panować artystyczny nieład. W pierwszym przypadku możemy się zdecydować na zawieszenie zdjęć w rzędzie, w identycznej wielkości obwolutach, albo kilka obok siebie, równolegle i symetrycznie. Druga koncepcja oznacza ich dowolność zarówno w doborze rozmiarów, jak i kolorów oraz wykończenia.

Poświęć chwilę i sprawdź tu szklane włączniki światła dodatkowe informacje na ten temat – one na pewno Cię zainteresują, zatem nie zwlekaj zbyt długo:)

Wszystko jest zależne od nas – naszej pomysłowości oraz tego, czy lubimy żyć w porządku, czy może lubimy przestrzeń artystyczną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*