Jakiego rodzaju produkty oferuje nam firma Italux i w jakich miejscach można by znaleźć oświetlenie tej firmy?

Nawet niezwykła aranżacja wnętrza nie będzie miała swego czaru, jeśli nie będzie w odpowiedni sposób oświetlona. Niezwykle istotnym elementem wszystkich pomieszczeń są źródła światła. Zarówno jeżeli chodzi o to naturalne jak i to nienaturalne.

Oświetlenie Italux przynosi bardzo dużo rozwiązań oraz inspiracji, które dopomogą niejednemu odpowiednio uzupełnić wnętrze. W sklepach Italux można by wybierać spośród bardzo znacznej ilości produktów, które są zróżnicowane pod względem zadań i stylu oraz technologii wytworzenia. W asortymencie sklepu Italux znajdziemy pełną gamę lamp. Znajdziemy również lampy wiszące, plafony, lampy podłogowe czy biurkowe. Oprócz tradycyjnego oświetlenia moglibyśmy również odnaleźć produkty ze źródłem LED, które jest wbudowane albo wymienne. Oprócz produktów, które są przeznaczone do dekorowania pomieszczeń mieszkalnych, można także w ofercie firmy znaleźć produkty profesjonalne. W ofercie ukierunkowanym na wyposażenie budynków usługowych, gastronomicznych czy publicznych, odnajdziemy oświetlenie profesjonalne, którego takie wnętrza wymagają. Oferowana jest także usługa projektowania oświetlenia, żeby dostarczyć kompleksowe rozwiązania najlepszej jakości, które gwarantują komfort świetlny oraz są podkreśleniem produktu lub przestrzeni.
oświetlenie italux

Autor: Rosendahl
Źródło: www.smakprostoty.pl
fotografia - budynek

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Firma Italux ma w swej ofercie również żyrandole, które mogłyby spełniać funkcję dekoracyjną. Doskonale pasują do eleganckich i bardzo wystawnych pomieszczeń. Żyrandole kryształowe niezwykle wielokrotnie stanowią elementy wystroju sypialni i salonu w mieszkaniach (sprawdź ofertę na archicom mieszkania sprzedaż) prywatnych.

Są kojarzone z eleganckimi wnętrzami i usytuowane są też na sufitach w wystawnych restauracjach albo 5-cio gwiazdkowych hotelach. Dla miłośników żyrandoli kryształowych skromniejszych, firma Italux przygotowała lampy, które są mniej ozdobne, lecz tak samo eleganckie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*