Dlaczego szafy wnękowe na indywidualne zamówienie są aktualnie tak popularne?

Każdy dom oraz dowolne mieszkanie opływa w różnego rodzaju wnęki i zakątki, które aż się proszą o ich pomysłowe wypełnienie. Obecnie, gdy choćby po wyjściu na chwilkę do kiosku powracamy z trzema wypełnionymi po brzegi siatkami, dodatkowa przestrzeń w mieszkaniu jest na wagę złota.
Dlatego też tak często stosowanym aktualnie rozwiązaniem są szafy wnękowe, które są robione na indywidualne zlecenie.

dekoracje

Autor: SPOT Light
Źródło: SPOT Light

Jest to znakomity pomysł, gdyż to my określamy, jak duża ma być taka szafa wnękowa, ile ma posiadać półek oraz w jaki sposób mają się roztwierać jej drzwi. Także jeśli chodzi o kolor, to my o tym decydujemy. Lub raczej nasz portfel. Jeżeli to nie będzie szczególnym problemem, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby idealnie wpasować ją do innych obecnych w domu mebli. Jeśli chcesz zamówić takie szafy wnękowe Jelenia Góra to miejsce, w którym znajduje się odpowiedni fachowiec, który z chęcią zajmie się przygotowaniem projektu właśnie dla Ciebie .
Trzeba tylko ustalić wszystkie szczegóły, m.in. rozmiar szafy, jej środek (chociażby półki, drążki na wieszaki czy pantografy). Można poza tym zlecić takie Wyposażenie dodatkowe jak oświetlenie ledowe (mogłoby się włączyć samoczynnie w czasie otwierania drzwi), specjalistyczne stopery zamontowane w szynach, szczotki odbojowe, zamki czy też zabezpieczenia przed wypadnięciem drzwi.

Jeśli o nich mowa, istnieją drzwi jezdne, składane, uchylne i przesuwno-składane. Zarówno szyny, jak i ramy mogą być aluminiowe, stalowe – malowane czy anodowane.

Zobacz ten użyteczny link (http://wykladziny.wroclaw.pl/uslugi/) – opisuje on podobną problematykę i z pewnością także Cię zainteresuje. Nie czekaj więc i kliknij tutaj!

Mogłyby również być pokryte drewnopodobną okleiną albo lakierowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*