Jak zaaranżować umywalnię?

To kusi, a to kusi. W jaki sposób umeblować toaletę i nie pogubić się w gąszczu propozycji. Natchnij się naszymi sugestiami.
Toaleta stylowa czy nowoczesna, łazienka retro czy high-tech – decyzja należy do Ciebie.

Jednak kiedy już wskażesz Wystrój łazienki, to w aranżowaniu bądź niewzruszony. Stylowa umywalnia uwielbia akcesoria i meble nawiązujące kształtem do minionych czasów. Tak umeblowane umywalnie były szczytem splendoru w XIX wieku i – co się z tym wiąże – osobliwością w kamienicach mieszczańskich. Współcześnie taki wystrój łazienki można odtworzyć nawet jeśli zamieszkujesz w bloku oraz masz niewielką toaletę. A zatem jak wyekwipować łazienkę retro? Zacznijmy od płytek. Na podłogę pasuje terakota tworząca czarno-białą szachownicę, natomiast na ścianach toalety sprawdzą się z pewnością białe kafelki z fazowanym obrzeżem ułożone „w cegiełkę”. Łazienka stylowa lubi również płytki, jakie nie muszą sięgać stropu, starczy kłaść je na wys.

Zaciekawiła Cię ta wiadomość? Jeśli masz ochotę zobaczyć więcej, sprawdź na stronie podobne artykuły, one też są na ten temat.

120 cm i uwieńczyć dekorem.

Przedszkole

Autor: Dekoria.pl
Źródło: Dekoria.pl
Jak urządzić łazienkę, która będzie bardzo kobieca jak też zarazem nowoczesna? W takim przypadku przede wszystkim kieruj uwagę na kontrastowe kombinacje barw jak też efektowne akcenty. Łazienka kobieca ma zazwyczaj wyposażenie o liniach lekko zaokrąglonych (umywalki, łazienkowe meble). Na posadzce sprawdza się gres. Wyposaż pomieszczenie w meble łazienkowe nowoczesne. Odcienie do kobiecej łazienki są przeważnie monochromatyczne, lecz w kontrastowych zestawieniach.

W aranżacjach często występuje: różowy, fioletowy, pomarańczowy. Kobiece umywalnie nie mogą się obejść bez dodatków. Nowoczesne akcesoria częstokroć zestawiane są z dodatkami o salonowym rodowodzie, przykładowo kryształowymi uzupełnieniami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*